Beoordeling:  
Levertijd: 2-3 werkdagen

Ster van het Noorden

D.B. John

prijs: € 12.50

448 pagina's, Paperback

ISBN: 9789403115610


Over het boek

Twaalf jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams nog steeds op zoek naar aanwijzingen of haar zus leeft. Ze probeert toegang te krijgen tot het geheimzinnige en afgesloten land, wat haar onder de aandacht brengt van de CIA. Als er aanwijzingen zijn dat haar zus is opgesloten in een speciaal strafkamp, besluit Jenna deel te nemen aan een geheime en gevaarlijke missie diep in het hart van het Noord-Koreaanse regime. Een levensgevaarlijk kat-en-muisspel volgt, waarbij Jenna een onverwachte bondgenoot vindt in een hooggeplaatste Noord-Koreaanse diplomaat die opgejaagd wordt door zijn eigen geheime dienst en wil overlopen naar het Westen.Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.
TitelSter van het Noorden
Auteur(s)D.B. John
Vertaler(s)Reintje Ghoos, Jan Pieter van der Sterre
ISBN9789403115610
Afmetingen214x136x32 mm
Aantal pagina's448
UitgeverCargo
TaalNederlands; Vlaams
Levertijd2-3 werkdagen
Prijs€ 12.50
BindwijzePaperback
Gewicht477 gram
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!