Beoordeling:  
Levertijd: Direct (on-line)

De bloemist E-Boek

C.L. Pattison

prijs: € 6.99

231 pagina's, ePUB 3 met digitaal watermerk

ISBN: 9789402770926


E-boek Dit is een E-boek. Om dit boek te kunnen lezen heeft u een e-reader nodig. U kunt het boek direct na het afrekenen downloaden.

Over het boek

De bloemist is een geweldige psychologische thriller van C.L. Pattison. Een aanrader voor de lezers van Freida McFadden en B.A. Paris.

Amy Mackenzies leven gaat haar voor de wind. Haar bedrijf in bloemsierkunst floreert en ze heeft een bestand van vermogende klanten, onder wie twee wel heel glamoureuze: de architect James Elliott en zijn mooie vrouw Eleanor. Maar hoezeer ze ook probeert om deel uit te maken van hun wereld, Amy wordt nooit echt geaccepteerd.

Tot ze door het stel wordt ingehuurd om de bloemen te verzorgen voor een groot feest. Eindelijk krijgt ze de kans om het leven te leiden waar ze altijd van heeft gedroomd. Wanneer een van de gasten dood wordt aangetroffen, kijkt iedereen echter direct naar Amy. De bloemist moet vechten om haar naam te zuiveren en ontdekt daarbij een nieuwe kant van de Elliotts.

Maar Amy zelf verbergt een nog groter geheim. En tegen de tijd dat ze zich realiseert dat het verleden haar heeft ingehaald, is het misschien al te laat…

Lezersreacties:

'Dit is mijn soort thriller! De plottwists waren adembenemend. Een must-read!' *****

'Zo verslavend om te lezen, met een geweldige en onverwachte wending.' *****

'Ik heb dit boek binnen een dag uitgelezen, want ik kon het gewoon niet neerleggen!' *****
TitelDe bloemist
Auteur(s)C.L. Pattison
Vertaler(s)Angela Knotter
OndertitelZij weet jouw geheim. Maar wat verbergt ze zelf?
ISBN9789402770926
Aantal pagina's231
UitgeverHarperCollins
TaalNederlands; Vlaams
LevertijdDirect (on-line)
Prijs€ 6.99
BindwijzeePUB 3 met digitaal watermerk
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!