Beoordeling:  
Levertijd: Direct (on-line)

De 20 E-Boek

Sam Holland

prijs: € 13.99

380 pagina's, ePUB 3 met digitaal watermerk

ISBN: 9789402768947


E-boek Dit is een E-boek. Om dit boek te kunnen lezen heeft u een e-reader nodig. U kunt het boek direct na het afrekenen downloaden.

Over het boek

De 20 van Sam Holland is de winnaar van de MAX Zilveren Vleermuis 2023: een verhaal dat je vanaf de eerste bladzijde meesleurt en je pas aan het eind loslaat.

Onvervalste serial killer-thriller voor fans van Karin Slaughter, Harlan Coben en Thomas Harris.

In het holst van de nacht arriveert rechercheur Adam Bishop op de plek waar een flink toegetakeld lichaam is ontdekt. Het is een gruwelijk tafereel, maar het met spuitbus aangebrachte cijfer boven het lijk bezorgt Adam pas écht koude rillingen. Er zijn namelijk al meer slachtoffers, en bij elk lichaam is een nummer gevonden: 20, 19, 18… De moordenaar telt af, maar waarom?

Adam heeft geen idee wat het motief is, totdat dr. Romilly Cole bij hem aanklopt en hem erop wijst dat de zaak overeenkomsten vertoont met een reeks moorden die vijfentwintig jaar geleden plaatsvond. Het is een zaak uit Romilly’s verleden die haar blijft achtervolgen. Nu maakt de moordenaar het echter persoonlijk. 4, 3, 2…

Over De Echoman:

‘In één woord geweldig! Het verhaal is spannend, verrassend, dreigend… Kortom, een pageturner. De epiloog is briljant. Niet meer verwacht, maar zo goed gevonden.’ Juryrapport MAX Bronzen Vleermuis

‘Wauw, wat een boek! Ik ben wel wat thrillers gewend, maar deze is in alles goed. Van begin tot eind boeiend met prachtig neergezette personages en wat een plot!’ Elles Maas, Bruna Vlissingen
TitelDe 20
Auteur(s)Sam Holland
Vertaler(s)Ingrid Zweedijk
OndertitelHet aftellen is begonnen. Hij komt je halen...
ISBN9789402768947
Aantal pagina's380
UitgeverHarperCollins
TaalNederlands; Vlaams
LevertijdDirect (on-line)
Prijs€ 13.99
BindwijzeePUB 3 met digitaal watermerk
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!