Beoordeling:  
Levertijd: Direct (on-line)

Nooit meer thuis E-Boek

Inge Spaan

prijs: € 7.99

251 pagina's, ePUB 3 met digitaal watermerk

ISBN: 9789402768091


E-boek Dit is een E-boek. Om dit boek te kunnen lezen heeft u een e-reader nodig. U kunt het boek direct na het afrekenen downloaden.

Over het boek

Spannende psychologische thriller voor de lezers van Marion Pauw, Marieke Damen en Angelique Haak.

Als haar man zegt dat hij van haar wil scheiden, moet Meriam al haar moed verzamelen om het slechte nieuws aan hun kinderen te vertellen. Hoewel haar leven in duigen valt, probeert ze zich zo goed mogelijk staande te houden. In Nicoline, moeder van een klasgenootje van haar dochter, vindt ze onverwacht een vriendin met wie ze haar zorgen kan delen.

Maar ook Nicoline heeft veel aan haar hoofd. Om onduidelijke redenen lijkt haar dochter steeds ongelukkiger. Als Nicoline erachter komt dat haar kind gepest wordt, besluit ze actie te ondernemen, maar ze wordt van alle kanten tegengewerkt. Zowel het leven van Meriam als dat van Nicoline komt op zijn kop te staan als een van de meisjes verdwijnt. Samen gaan ze op zoek naar de waarheid, een zoektocht die hun levens compleet zal veranderen. Want een moeder doet toch alles voor haar kind?

Nooit meer thuis is écht een pageturner. Omdat ik precies wilde weten wat er is gebeurd, kon ik het gewoon niet wegleggen. De personages zijn zo herkenbaar dat je bijna gaat denken dat dit iedereen kan overkomen.’ Amber Martensen, boekhandel Thomas in Bergen

‘Een indringend verhaal over moederliefde, waarbij je je steeds afvraagt: wat zou ik doen?’ Marelle Boersma, auteur van de thrillers van De engel van Sevilla en Het Moezelmeisje

‘Inge Spaan is heel goed in het beschrijven van de soms zeer tegenstrijdige maar altijd herkenbare gevoelens van beide moeders.’ VN Detective en Thrillergids
TitelNooit meer thuis
Auteur(s)Inge Spaan
OndertitelTwee moeders, twee dochters en een vermissing
ISBN9789402768091
Aantal pagina's251
UitgeverHarperCollins
TaalNederlands; Vlaams
LevertijdDirect (on-line)
Prijs€ 7.99
BindwijzeePUB 3 met digitaal watermerk
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!