Beoordeling:  
Levertijd: Direct (on-line)

Nooit meer thuis E-Boek

Inge Spaan

prijs: € 13.99

ePUB 3 met digitaal watermerk

ISBN: 9789402768091


E-boek Dit is een E-boek. Om dit boek te kunnen lezen heeft u een e-reader nodig. U kunt het boek direct na het afrekenen downloaden.

Over het boek

Spannende psychologische thriller voor de lezers van Marion Pauw, Marieke Damen en Angelique Haak.

Als haar man zegt dat hij van haar wil scheiden, moet Meriam al haar moed verzamelen om het slechte nieuws aan hun kinderen te vertellen. Hoewel haar leven in duigen valt, probeert ze zich zo goed mogelijk staande te houden. In Nicoline, moeder van een klasgenootje van haar dochter, vindt ze onverwacht een vriendin met wie ze haar zorgen kan delen.

Maar ook Nicoline heeft veel aan haar hoofd. Om onduidelijke redenen lijkt haar dochter steeds ongelukkiger. Als Nicoline erachter komt dat haar kind gepest wordt, wil ze actie ondernemen, maar ze wordt van alle kanten tegengewerkt. Zowel het leven van Meriam als dat van Nicoline komt op zijn kop te staan als een van de meisjes verdwijnt. Samen gaan ze op zoek naar de waarheid, een zoektocht die hun levens compleet zal veranderen. Want een moeder doet toch alles voor haar kind?

Over eerder werk:

‘Deze pageturner is voor elke thrillerfan een must-read.’ Mustreads or not

‘Op een knappe manier houdt Spaan de lezer betrokken bij het verhaal.’ ThrillZone

‘Inge Spaan is erin geslaagd de lezer ervan te overtuigen mee te gaan op een klopjacht. Je leest het in één ruk uit omdat je snel wilt weten hoe het afloopt.’ Hebban
TitelNooit meer thuis
Auteur(s)Inge Spaan
OndertitelTwee moeders, twee dochters en een vermissing
ISBN9789402768091
UitgeverHarperCollins
TaalNederlands; Vlaams
LevertijdDirect (on-line)
Prijs€ 13.99
BindwijzeePUB 3 met digitaal watermerk
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!