Beoordeling:  
Levertijd: Direct (on-line)

Jager in de nacht E-Boek

Chris Carter

prijs: € 12.99

ePUB 3 met digitaal watermerk

ISBN: 9789402766196


E-boek Dit is een E-boek. Om dit boek te kunnen lezen heeft u een e-reader nodig. U kunt het boek direct na het afrekenen downloaden.

Over het boek

De nieuwe Chris Carter: spanning en sensatie gegarandeerd. Voor lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza.

Een onbekende vrouw wordt dood aangetroffen in een verlaten slagerij. Haar lichaam heeft geen verwondingen, maar haar lippen zijn zorgvuldig dichtgenaaid. Pas tijdens de autopsie ontdekt de patholoog hoe gruwelijk de daad werkelijk is…

Profiler Robert Hunter en zijn partner Carlos Garcia worden op de zaak gezet om de dader te achterhalen. Maar wanneer hun onderzoek botst met een vermissingszaak, die wordt onderzocht door privédetective Whitney Meyers, rijst bij Hunter het vermoeden dat de moordenaar het op meerdere vrouwen gemunt heeft. De jacht op deze obsessieve moordenaar, een stalker voor wie liefde veranderd is in haat, is nu pas echt geopend.

Over eerder werk van Chris Carter:

Gezicht van het kwaad is als een perfecte mengeling van Horen, zien, zwijgen en De Da Vinci Code: superspannend, bizar en geniaal. Een échte pageturner.’ Merel Kuitert, boekhandel Maashorst

‘Je hebt van die boeken waar je vanaf de eerste bladzijden in gezogen wordt en die je vervolgens niet meer weg wil leggen. Chris Carter schrijft met dit verhaal een superspannende thriller, die boeit tot het einde. Aanrader!’ Desiree Verbeet, boekhandel Dominicanen
 
TitelJager in de nacht
Auteur(s)Chris Carter
Vertaler(s)Henske Marsman
OndertitelHij is een stalker voor wie liefde haat is geworden...
ISBN9789402766196
UitgeverHarperCollins
TaalNederlands; Vlaams
LevertijdDirect (on-line)
Prijs€ 12.99
BindwijzeePUB 3 met digitaal watermerk
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!