Beoordeling:  
Levertijd: Direct (on-line)

De stille vriend E-Boek

Charlie Gallagher

prijs: € 4.99

364 pagina's, ePUB 3 met digitaal watermerk

ISBN: 9789402762181


E-boek Dit is een E-boek. Om dit boek te kunnen lezen heeft u een e-reader nodig. U kunt het boek direct na het afrekenen downloaden.

Over het boek

Eerste deel in een verslavende nieuwe serie voor fans van Harlan Coben en Angela Marsons.

Danny en Sharon Evans zijn wanhopig op zoek naar antwoorden nadat hun dochter een zelfmoordpoging heeft gedaan. Maar omdat ze nog altijd in coma ligt, blijven al hun vragen onbeantwoord. Wanneer Danny door iemand wordt benaderd die beweert dat het niet om een zelfmoord- maar om een moordpoging gaat en zelfs zegt te weten wie de dader is, staat Danny in tweestrijd: moet hij dit serieus nemen of neemt iemand hem in de maling?

Rechercheur Joel Norris realiseert zich direct dat het niet om een gewone zaak gaat. Al snel wordt het hem duidelijk dat er een manipulator aan het werk is, die een of andere zieke puzzeltocht voor hen heeft uitgezet. Er lijkt een gruwelijk spel aan de gang. Een spel dat niet alleen levens verandert, maar ook beëindigt…




 
TitelDe stille vriend
Auteur(s)Charlie Gallagher
Vertaler(s)Anna Livestro
ISBN9789402762181
Aantal pagina's364
UitgeverHarperCollins
TaalNederlands; Vlaams
LevertijdDirect (on-line)
Prijs€ 4.99
BindwijzeePUB 3 met digitaal watermerk
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!