Beoordeling:  
Levertijd: 2-3 werkdagen

Last-minute Londen

Evi Dekker

prijs: € 16.99

304 pagina's, Paperback

ISBN: 9789402710618


Over het boek

Voor lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk. De nieuwe Evi Dekker gaat over kunst, intriges en giftige relaties in het altijd bruisende Londen.

Nora werkt als museumconservator, taxateur en autoriteit op het gebied van schilderkunst uit de Nederlandse Gouden Eeuw. Voor haar werk reist ze naar Londen, de stad waar ze ooit een jaar gestudeerd heeft en waar ze nog altijd gek op is. Ze is uitgenodigd voor een meerdaags congres met de commissie van experts waar ze deel van uitmaakt. Gelukkig komt haar Duitse collega Dieter, met wie ze een friends with benefits-relatie heeft, ook.
 
Het relaxte reisje neemt een onverwachte wending als er een schilderij opduikt waarvan iedereen jarenlang dacht dat het verloren was. Als dan ook nog de Zweedse kandidaat-voorzitter vergiftigd wordt, komt Nora in een wespennest terecht. Ineens lijkt vrijwel iedereen verdacht. Kan ze Dieter eigenlijk nog wel vertrouwen?
 
TitelLast-minute Londen
Auteur(s)Evi Dekker
OndertitelKunstexpert Nora komt op een reis naar Londen in een giftige omgeving terecht…
ISBN9789402710618
Afmetingen215x141x27 mm
Aantal pagina's304
UitgeverHarperCollins
TaalNederlands; Vlaams
Levertijd2-3 werkdagen
Prijs€ 16.99
BindwijzePaperback
Gewicht382 gram
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!