Beoordeling:  
Levertijd: 2-3 werkdagen

De vuurtoren

Fran Dorricott

prijs: € 19.99

320 pagina's, Paperback

ISBN: 9789402709551


Over het boek

Heerlijke vakantiethriller die je voortdurend op het verkeerde been zet, voor fans van Ruth Ware en Nathalie Pagie.

Zes vrienden vertrekken voor een lang weekend naar een Schots eiland, waar ze in een bijzondere Airbnb zullen verblijven: een vuurtoren. Iedereen kijkt uit naar een weekend vol gezelligheid en het verkennen van het eiland, totdat de sfeer op de eerste avond omslaat. Nadat de vriendengroep het over een raadselachtige eilandlegende heeft gehad, blijkt James plotseling verdwenen.
 
De vijf anderen ondernemen een nachtelijke zoektocht, zonder resultaat. En dan zit James de volgende ochtend tot ieders opluchting weer gewoon aan de keukentafel. Hij is echter doodsbang en weigert te vertellen wat hem is overkomen; ondanks aandringen van de anderen houdt hij zijn mond. Beschermt hij zijn vrienden voor de afschuwelijke waarheid of brengt hij ze juist nog meer in gevaar? Wat is er aan de hand op dit eiland?

Over het werk van Fran Dorricott:

‘Fran Dorricott is een veelbelovend thrillertalent. Met haar verhalen neemt ze lezers mee naar zowel tijdloze als angstaanjagende plekken.’ Library Journal

‘Verfrissende en driedimensionale personages. Haar schrijven zit vol pit.’ The Sunday Express

‘Een spannende en sfeervolle thriller met een unieke hoofdpersoon.’ Claire McGowan
TitelDe vuurtoren
Auteur(s)Fran Dorricott
Vertaler(s)Erica Disco
OndertitelHet leek zo'n geweldige Airbnb-locatie. Tot een van hen verdwijnt...
ISBN9789402709551
Afmetingen215x140x28 mm
Aantal pagina's320
UitgeverHarperCollins
TaalNederlands; Vlaams
Levertijd2-3 werkdagen
Prijs€ 19.99
BindwijzePaperback
Gewicht393 gram
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!