Beoordeling:  
Levertijd: Direct (on-line)

Stille angst E-Boek

Robert Bryndza

prijs: € 12.99

400 pagina's, ePUB 3 met digitaal watermerk

ISBN: 9789402319415


E-boek Dit is een E-boek. Om dit boek te kunnen lezen heeft u een e-reader nodig. U kunt het boek direct na het afrekenen downloaden.

Over het boek

Een onmisbare standalone, voor de fans van M.J. Arlidge en Karin Slaughter

Drie mensen kunnen best een geheim bewaren. Zolang twee van hen dood zijn.

Toen dokter Maggie trouwde met een zoon uit de invloedrijke familie Kendall, wist ze dat het gezin geheimen had – alle families hebben die. Maar ze had niet verwacht dat het grootste geheim zou worden bewaard door de man van wie ze hield.

Wanneer haar echtgenoot Will wordt doodgeschoten in hun huis in Londen, denkt Maggie dat hij het slachtoffer is van een fataal afge­lopen inbraak. Dan vertelt de politie haar het schokkende nieuws dat Will zelf de trekker heeft overgehaald. Maggie wordt verteerd door verdriet, maar twijfelt aan deze verklaring: ze weet zeker dat Will niet suïcidaal was.

Na de begrafenis reist Maggie af naar hun vakantiehuis op Tišina, een klein Kroatisch eiland, om Londen te ontvluchten en Wills bezittingen op te ruimen. Daar ontdekt ze dat het ‘s zomers zo paradijselijke eiland in de winter een heel andere plek is. Al snel gebeuren er vreemde dingen in huis, Maggie voelt zich overal bespied en onveilig. En dan ontdekt ze dat Wills duistere geheim verband houdt met iemand uit zijn verleden, en zal ze moeten vechten voor haar eigen leven.

In de pers

‘Elke Bryndza is een pageturner.’ **** De Limburger

‘Het is een terugkerend feestje voor de thrillerfans om zijn boeken te lezen.’ **** ThrillZone.nl

‘Sterke plot, dito personages en dialogen.’ **** VN Detective & Thrillergids

TitelStille angst
Auteur(s)Robert Bryndza
Vertaler(s)Willeke Lempens
OndertitelDrie mensen kunnen een geheim bewaren als twee van hen dood zijn
ISBN9789402319415
Aantal pagina's400
UitgeverBoekerij
TaalNederlands; Vlaams
LevertijdDirect (on-line)
Prijs€ 12.99
BindwijzeePUB 3 met digitaal watermerk
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!