Beoordeling:  
Levertijd: 2-3 werkdagen

Perfecte prooi

Helen Fields

prijs: € 13.99

Paperback

ISBN: 9789049808082


Over het boek

Dwarsligger 684 is Perfecte prooi van Helen Fields. Perfecte prooi is na Perfecte resten het tweede deel in de serie met inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner in de hoofdrol. Voor de fans van de Helen Grace-serie van M.J. Arlidge.

Tijdens een rockfestival valt een medewerker van een liefdadigheidsinstelling midden in het publiek dood neer. Zijn buik is met één haal opengesneden. Niemand heeft de moordenaar gezien. Een week later wordt in een vuilcontainer het lichaam van een basisschoollerares aangetroffen. Ze is gewurgd met haar eigen sjaal. Inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach hebben geen aanknopingspunten en kunnen geen motieven vaststellen. Ze tasten in het duister, totdat blijkt dat de slachtoffers op diverse gebouwen in de stad met graffiti worden beschreven. Dan ontdekken ze dat de boodschappen geschreven zijn voordat de mensen vermoord werden en begrijpen ze dat de moordenaar zijn volgende slachtoffer zo aankondigt. Hoe onschuldiger de prooi, hoe beter…

Perfecte prooi van Helen Fields is het tweede deel in de spannende serie met Luc Callanach en Ava Turner. Voor de lezers van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Karin Slaughter.

'Met Perfecte resten heeft Fields al een prachtige thriller geschreven. Perfecte prooi is zo mogelijk nóg beter.' – Scotland Correspondent

Over de serie:

‘Een bijzonder aangenaam team speurders.’ – Trouw

‘Een must-read voor lezers die houden van donker, dodelijk, griezelig en aangrijpend.’ – Het Parool

‘Helen Fields schrijft donkere, harde thrillers, die de grenzen van de gemoedsrust aftasten.’ – Gazet van Antwerpen

In Perfecte prooi van Helen Fields, het tweede boek uit de serie rondom Luc Callanach en Ava Turner, gaat het team achter een moordenaar aan die zijn slachtoffers uitzoekt op basis van hun onschuld.
TitelPerfecte prooi
Auteur(s)Helen Fields
ISBN9789049808082
Afmetingen120x82x19 mm
UitgeverDwarsligger
TaalNederlands; Vlaams
Levertijd2-3 werkdagen
Prijs€ 13.99
BindwijzePaperback
Gewicht130 gram
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!