Beoordeling:  
Levertijd: 2-3 werkdagen

Hij ziet jou

Carla Kovach

prijs: € 20.99

352 pagina's, Paperback

ISBN: 9789049202101


Over het boek

Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge

Amber doet nog wat rode lippenstift op en bekijkt zichzelf in de spiegel voordat ze op een date gaat. ‘Niet opblijven!’ roept ze naar haar huisgenoten wanneer ze weggaat. Maar Amber komt die avond niet thuis. Amber komt nooit meer thuis.

Gina Harte probeert een gedegen onderzoek op te zetten, maar er beginnen steeds meer geruchten de ronde te doen over Amber en het lijkt erop dat iedereen een ander verhaal te vertellen heeft. Maar zodra Ambers levenloze lichaam wordt gevonden in een plaatselijk park, met dichtgelijmde blauwe lippen, wordt het plotseling stil. Terwijl Gina Harte de laatste paar uur van Ambers leven naloopt, lijkt het erop dat het meisje simpelweg verdween op weg naar de bushalte. Wanneer een andere jonge vrouw in het holst van de nacht vermist raakt, is het een race tegen de klok om haar te vinden voordat ook haar voor altijd het zwijgen wordt opgelegd.


In de pers

'Overtuigend met verrassingen aan het einde.' ***VN Detective & Thrillergids

‘Een echte pageturner.’ Leidsch Dagblad

‘Gina Harte is een stoere rechercheur die haar mannetje staat.’ De Telegraaf

‘Een must-read voor thrillerliefhebbers!’ Vrouwenthrillers.nl

'Bloedstollend' Story

'Moordkoningin.' De Telegraaf




TitelHij ziet jou
Auteur(s)Carla Kovach, Textcase
OndertitelHet was de perfecte avond uit. Tot het haar laatste werd…
ISBN9789049202101
Afmetingen215x141x32 mm
Aantal pagina's352
UitgeverBoekerij
TaalNederlands; Vlaams
Levertijd2-3 werkdagen
Prijs€ 20.99
BindwijzePaperback
Gewicht512 gram
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!