Beoordeling:  
Levertijd: 2-3 werkdagen

De afdeling

Tammy Cohen

prijs: € 12.50

352 pagina's, Paperback

ISBN: 9789022588697


Over het boek

Voor fans van Rosamund Lupton en Liane Moriarty

Wat als degene die je onvoorwaardelijk hoort te kunnen vertrouwen tegen je liegt?

Hannah heeft een heel gewoon leven, met een liefhebbende echtgenoot en een fijne baan. Daar komt abrupt een einde aan als ze iets volkomen onverwachts doet. Haar handelingen hebben verstrekkende gevolgen en zorgen ervoor dat haar leven volledig op z’n kop komt te staan. Ze belandt op de gesloten afdeling van een psychiatrisch ziekenhuis – een plek waar ze veilig zou moeten zijn. Alleen sterven er patiënten...

De artsen houden vol dat het elke keer om zelfmoord gaat, maar Hannah weet dat ze liegen. Hoe kan ze ervoor zorgen dat iemand haar gelooft na de afschuwelijke daad die zij zelf heeft gepleegd? En misschien nog belangrijker: hoe kan ze ervoor zorgen dat iemand haar gelooft voordat de moordenaar weer toeslaat?

De pers over De afdeling

‘Een intrigerende psychologische thriller. Barstensvol spanning.’ The Mirror

‘Steekt met kop en schouders boven de rest uit.’ Daily Mail

‘Een psychologische thriller van een auteur die een meester is in het opbouwen van spanning.’ The People

‘Op het gebied van psychologische thrillers zijn er maar weinig auteurs beter dan Tammy Cohen. Dit is haar beste boek ooit!’ Red Magazine

‘Hield me in het duister tot aan de laatste briljante plottwist.’ Woman and Home

TitelDe afdeling
Auteur(s)Tammy Cohen, Tammy Cohen
Vertaler(s)Els Franci-Ekeler, Els Franci-Ekeler
OndertitelHannah komt terecht in een psychiatrisch ziekenhuis, een plek waar ze veilig zou moeten zijn. Alleen sterven er patiënten…
ISBN9789022588697
Afmetingen216x140x30 mm
Aantal pagina's352
UitgeverBoekerij
TaalNederlands; Vlaams
Levertijd2-3 werkdagen
Prijs€ 12.50
BindwijzePaperback
Gewicht446 gram
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!