Beoordeling:  
Levertijd: Nog niet verschenen, verschijnt op donderdag 19 maart 2020

Two Wrongs

Mel McGrath

prijs: € 19.95

400 pagina's, Hardback

ISBN: 9780008336837


Over het boek

A brand-new psychological thriller from bestselling author Mel McGrath, about the lengths a mother will go to in order to protect her daughter. Perfect for fans of Erin Kelly, Ruth Ware and Sarah Vaughn.
TitelTwo Wrongs
Auteur(s) Mel McGrath
ISBN9780008336837
Aantal pagina's400
UitgeverHarperCollins Publishers
TaalEngels
LevertijdNog niet verschenen, verschijnt op donderdag 19 maart 2020
Prijs€ 19.95
BindwijzeHardback
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!