Beoordeling:  
Levertijd: 2-3 werkdagen

Onder de felle zon

Jenny Lund Madsen

prijs: € 23.99

368 pagina's, Paperback

ISBN: 9789026370557


Over het boek

Het zinderende Sicilië herbergt duistere geheimen…

Schrijver Hannah kampt met een onmogelijke liefde en een writer’s block. Haar redacteur stuurt haar naar een villa op Sicilië, in de hoop dat ze een thriller aflevert die het succes van de eerste evenaart.
De villa is een ideale plek om te werken, maar het toetsenbord blijft onberoerd. Er is te veel afleiding en Hannah stelt het schrijven steeds uit. Als ze na een etentje overnacht bij een stel dat ze op het eiland heeft leren kennen, wordt ze wakker op een plaats delict en is ze opeens zelf een verdachte.
Hannah negeert het nadrukkelijke bevel van de politie en begint haar eigen onderzoek, waarin ze wordt bijgestaan door een jonge Italiaanse agent. Kan Hannah haar onschuld bewijzen door de identiteit van de ware moordenaar te achterhalen?

Over Dertig dagen duisternis:
‘Een bloedstollend einde.’ – Trouw

Nieuwe thriller van de winnaar van de Deense Harald Mogensen-prijs. Hannah raakt tegen wil en dank betrokken bij een moordzaak op Sicilië. Kan ze haar onschuld bewijzen?
TitelOnder de felle zon
Auteur(s)Jenny Lund Madsen
Vertaler(s)Kor de Vries
ISBN9789026370557
Afmetingen215x137x30 mm
Aantal pagina's368
UitgeverAmbo|Anthos
TaalNederlands; Vlaams
Levertijd2-3 werkdagen
Prijs€ 23.99
BindwijzePaperback
Gewicht448 gram
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!