Beoordeling:  
Levertijd: 2-3 werkdagen

Varg Veum. Grote zus DL

Gunnar Staalesen

prijs: € 13.99

Paperback

ISBN: 9789049807306


Over het boek

dwarsligger 588 Gunnar Staalesen Varg Veum Grote zus Voor de lezers van Stieg Larsson en Henning Mankell Priv├ędetective Varg Veum krijgt bezoek van een vrouw die zich tot zijn verbazing voorstelt als zijn halfzuster. Maar deze Norma is niet gekomen om de familiebanden aan te halen, ze wil dat hij haar petekind zoekt, de negentienjarige Emma. Emma is voor haar studie naar Bergen verhuisd, waar ze een appartement deelde met twee andere jonge vrouwen. Ze vertrok omdat ze een betere kamer had gevonden en sindsdien ontbreekt elk spoor van haar. Ze heeft geen adres achtergelaten en ze neemt haar telefoon niet op. Omdat de politie geen actie onderneemt, hoopt Norma dat Veum wil helpen en hij neemt de opdracht aan. Zijn onderzoek voert hem naar het ruige kustgebied tussen Bergen en Haugesund, waar een criminele motorbende de lakens uitdeelt. Natuurlijk laat Veum zich door het brute geweld niet afschrikken, maar dan neemt de zaak een onverwachte wending die hem ook persoonlijk raakt. Gunnar Staalesen is een Noorse bestsellerauteur. Hij is vooral bekend geworden door zijn thrillerserie met priv├ędetective Varg Veum, die is verfilmd voor televisie en is uitgezonden in Nederland en Vlaanderen.
TitelVarg Veum. Grote zus DL
Auteur(s)Gunnar Staalesen, Gunnar Staalesen
ISBN9789049807306
Afmetingen120x82x18 mm
UitgeverDwarsligger
TaalNederlands; Vlaams
Levertijd2-3 werkdagen
Prijs€ 13.99
BindwijzePaperback
Gewicht121 gram
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!