Beoordeling:  
Levertijd: Direct (on-line)

Voor het donker thuis E-Boek

Riley Sager

prijs: € 12.99

ePUB 3 met digitaal watermerk

ISBN: 9789026353079


E-boek Dit is een E-boek. Om dit boek te kunnen lezen heeft u een e-reader nodig. U kunt het boek direct na het afrekenen downloaden.

Over het boek

Voor het donker thuis is de razend spannende nieuwe thriller van bestsellerauteur Riley Sager, auteur van De laatste meisjes, Mijn laatste leugen en Sluit alle deuren.

Hoe was het om in dat huis te wonen? Maggie Holt is die vraag wel gewend. Vijfentwintig jaar geleden verhuisde ze met haar ouders, Ewan en Jess, naar Baneberry Hall, een negentiende-eeuws landhuis in Vermont. Drie weken later waren ze er halsoverkop uit vertrokken; een traumatische gebeurtenis waarover Ewan later een bestseller zou schrijven.

Tegenwoordig knapt Maggie oude woningen op en ze kan zich de gebeurtenissen van toen nauwelijks herinneren. Ze gelooft ook eigenlijk geen woord van wat er in haar vaders boek staat. Wanneer ze na zijn dood Baneberry Hall erft, gaat ze terug naar de plek waar het allemaal begon. Ze is van plan om het pand een facelift te geven en te verkopen. Haar terugkeer wordt met argusogen bekeken door de inwoners, want het kleine stadje is er niet goed vanaf gekomen in haar vaders boek. Zodra Maggie over de drempel van Baneberry Hall stapt begint ze zich af te vragen of er toch geen waarheid in het boek schuilt.

Van Riley Sagers boeken zijn inmiddels ruim 40.000 exemplaren verkocht in Nederland en België. Voor het donker thuis is de perfecte read voor de fans van Netflix' The Haunting of Hill House.

‘Deze pakkende thriller is een must-read!’ – J.D. Barker

‘Een heerlijk beangstigend boek. Dit moet je lezen wanneer het donker wordt, als de wind huilt en er in de verte een raam klappert. Zorg dat je dicht bij een lichtschakelaar zit. Die zou je weleens nodig kunnen hebben.’ – Ruth Ware

‘Wederom een adembenemende hit van Sager.’ – Booklist

‘King of thrillers Sager is terug met een verhaal over een vrouw die terugkeert naar haar ouderlijk huis; een horrorsetting bij uitstek en goed voor een razendsnelle hartslag en kippenvel.’ – Newsweek

‘Een verslavende thriller.’ – The Washington Post

Voor het donker thuis is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Voor de fans van Netflix' The Haunting of Hill House. Spannend van begin tot eind.
TitelVoor het donker thuis
Auteur(s)Riley Sager
ISBN9789026353079
UitgeverAmbo|Anthos
TaalNederlands; Vlaams
LevertijdDirect (on-line)
Prijs€ 12.99
BindwijzeePUB 3 met digitaal watermerk
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!