Beoordeling:  
Levertijd: Nog niet verschenen, verschijnt op donderdag 30 april 2020

Precious You

Helen Monks Takhar

prijs: € 19.95

400 pagina's, Hardback

ISBN: 9780008340148


Over het boek

2020's must-read thriller is a powerfully gripping and unsettling story of obsession, revenge and deceit. This is a novel to shock you to your very core. Perfect for fans of Netflix's You. ___
TitelPrecious You
Auteur(s) Helen Monks Takhar
ISBN9780008340148
Aantal pagina's400
UitgeverHarperCollins Publishers
TaalEngels
LevertijdNog niet verschenen, verschijnt op donderdag 30 april 2020
Prijs€ 19.95
BindwijzeHardback
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!